• Wpisów: 842
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:17
  • Licznik odwiedzin: 39 465 / 1856 dni
 
lagoonablue2002
 
Cześć!
Teraz w tytule będę pisała jakieś cytaty wymyślone przeze mnie.WIdzicie mój nowy wygląd?"Nowy" bo miałam zapisanego go w folderze.Jeżel chcecie żeby wasze blogi miały to "coś" to piszice na skrzynkę:)Wybiorę wam nawet tło pasujące :) Zuzia z bloga (crazymonster.pinger.pl/) Zamówiła już u mnie jeden wygląd.Więc w tym tygodniu postaram się go zrobić.

eiffel-tower-paris-photography-text-Favim.com-269586.jpg

Teraz robię lekcje i trochę piszę:)No ale oki!Może zdąże bo muszę iść do Kauflanda.Opiszę wam moje dni bo nie pisałam przez 3 dni.
Sobota:
Obudziłam się rano.Tak mnie strasznie bolało gardło i leiał mi katar.Przez cały dzień siedziałam w domu na Febrisanie i witaminach.I na czterech literach.
Wieczorem oglądałam "Mam Talent" i głosowałam przez aplikację.Byłam taka osłabiona i mi się nic nie chciało NIC.Parzyłam nogi.


original.png

Niedziela:
Wstałam z myślą,że pójdę do Kościoła lecz jednak nie poszłam.Przez co?Przez chorobę!Tak mi się wszystkiego nie chciałoo.Przez kolejny dzień byłam osłabiona.Katar leciał jak woda z kranu.Ćwiczyłam matmę.Wieczorem oglądałam kabaret i parzyłam nogi pijąc Febrisan (Fuu,nie polecam wam Febriasnu jeśli chodzi o smak,a jeśli chodzi wspomaganie to jest wspaniałyxd)I jak piłam ten Febrisan to myślałam,że zwymiotuję...


Za słodki xd

Bez tytułu.jpg


I tamatataam!
Poniedziałek:
Wstałam rano (jak codzień) i pomyslałam sobie jak mi się bardzo nie chcę iść do szkoły.Zjadłam Ciniminis,dzięki którym kaszlałam (ciniminis wleciały mi te..noo...cynamon mi wleciałxdten co w mleku byłxd)
Potem poszłam się ubierać,gdy się ubrałam to mama mnie uczesała.Następnie ubrałam buty i wyszłam z domu.Moja siostra i ja wyszłyśmy z domu  i wciągu 2 sekund byłyśmy na miejscu(mamy salę gimnastyczną na przeciwko naszego domuxd) i weszłyśmy,Jula się przebrała i poszłyśmy na salę.Ja nie ćwiczyłam bo nie nbyłam w staniexd Mama napisała mi usprawiedliwienie.Cztery dziewczyny nie ćwiczyła,taka Ola,Martyna i ja Hania z powodu przeziębienia aa Kinga zapomniała stroju.
Pisałam na każdej przerwie do mamy (♥♥♥)i odliczałam godziny do domu.Na biologi mieliśmy zastępstwo bo pani nie było i oglądaliśmy Jasia Fasole.Potem na niemieckim dostałam 4+ z odpowiedzi.Na polskim 5- z kartkówki.Na matmie pisałam test/sprawdzian z sesji z plusem;-; z którego podejrzewam że dostanę jedynkę(;--;) i się boję.
A potem przyszłam,teraz idę własnie do Kauflanda i muszę zmykać ,więc się z wami żegnam.Papapaa♥
images (5).jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego